شناسه:    گذرواژه:     • ثبت نام در سایت
• گذرواژه را فراموش کرده ام
• ثبت نام ويژه شركتها و دفاتر مسافرتي
• پرسش و پاسخهای متداول
    خرید بلیط اتوبوس و قطار تنها برای کاربران عضو این سامانه و با کلیه کارتهای بانکی شبکه شتاب امکانپذیر میباشد       شرکتهای مسافربری برای تهیه نرم افزار و اتصال یه شبکه فروش سراسری اینجا کلیک کنند و درخواست خود را ارسال نمایند       پایانه سریعترین راه خرید بلیط اتوبوس و قطار است       کلیه دفاتر خدمات مسافرتی میتوانند با ثبت نام در این سامانه ، بلیط رفت و برگشت تهیه فرمایند  


در باره ما

شرکت خدمات مهندسی پژوهان سپند (سهامی خاص) بر اساس ایده تولید و طراحی نرم افزارهای خاص و ارائه خدمات تخصصی مشاوره IT در سال 1373 تأسیس و بشماره ثبت 109358 شروع به فعالیت نمود، که از سال 1376 با شماره شناسایی 732907 به عضویت انجمن انفورماتیک کشور و در پی تأسیس نظام صنفی رایانه ایران بشماره نظام 21010023 به عضویت نظام درآمده است.
این شرکت دارای پروانه کسب از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی می باشد.
از سال 1386 و با توجه به مواد 25 و 27 "برنامه جامع توسعه تجارت الکترونیک" مصوبه 1384 هیئت وزیران و با گسترش فعالیتهای شرکت در زمینه تجارت الکترونیک راه حل های مبتنی بر نرم افزارهای متن باز به عنوان بهترین گزینه در راستای منافع ملی برگزیده شد و کلیه محصولات این شرکت با این ویژگی تولید گردیده است.
نرم افزار مدیریت جامع حمل و نقل مسافری "سپند" به عنوان زیر ساخت صنعت حمل و نقل از سال 1373 تولید و مورد استفاده وسیع در شبکه سیر شرکتهای ممتاز حمل و نقلی کشور میباشد . با تکیه بر این زیر ساخت قابل اطمینان و جهت رفاه حال مردم عزیز سایت payaneh.ir به عنوان اولین خدمات دهنده بلیط الکترونیک جاده ای بصورت سراسری شروع به فعالیت نموده است. همچنین این سایت با کسب مجوزهای لازم به عنوان اولین نماینده فروش مجازی شبکه ریلی در کشور فعالیت می نماید .


پژوهان سپند 88195380-021 info@payaneh.ir